Written by 9:20 am Loty do Toronto (Lester B Pearson), Loty Rzeszów

Ile trwa lot Rzeszów – Toronto (Lester B Pearson)?

Czas lotu z Rzeszów do Toronto (Lester B Pearson) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzeszów (RZE) do Toronto (Lester B Pearson) (YYZ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rzeszów – Toronto (Lester B Pearson) to:

7h:5m

Najczęściej loty Rzeszów – Toronto (Lester B Pearson) zaczynają się na lotnisku w Rzeszów (RZE) a kończą na lotnisku Toronto (Lester B Pearson) (YYZ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rzeszów – Toronto (Lester B Pearson) to 3166.53 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2412.39 zł.
 Czas lotu z  Rzeszów do Toronto (Lester B Pearson)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rzeszów (RZE)  do Toronto (Lester B Pearson) (YYZ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:35m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 5 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rzeszów (RZE) a kończy w Toronto (Lester B Pearson) (YYZ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close