Written by 9:21 am Loty do Berlin, Loty Rzeszów

Ile trwa lot Rzeszów – Berlin?

Czas lotu z Rzeszów do Berlin to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzeszów (RZE) do Berlin (BER) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rzeszów – Berlin to:

0h:43m

Najczęściej loty Rzeszów – Berlin zaczynają się na lotnisku w Rzeszów (RZE) a kończą na lotnisku Berlin (BER).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rzeszów – Berlin to 1258.83 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 747.78 zł.
 Czas lotu z  Rzeszów do Berlin  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rzeszów (RZE)  do Berlin (BER
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:13m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 43 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rzeszów (RZE) a kończy w Berlin (BER).

 

(Visited 84 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close