Written by 9:21 am Loty do Kraków, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Kraków?

Czas lotu z Gdańsk do Kraków to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Kraków (KRK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Kraków to:

0h:32m

Najczęściej loty Gdańsk – Kraków zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Kraków (KRK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Kraków to 4232.71 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 281.97 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Kraków  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Kraków (KRK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:2m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 32 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Kraków (KRK).

 

(Visited 2 080 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close