Written by 9:21 am Loty do Wrocław, Loty Poznań

Ile trwa lot Poznań – Wrocław?

Czas lotu z Poznań do Wrocław to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Poznań (POZ) do Wrocław (WRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Poznań – Wrocław to:

0h:9m

Najczęściej loty Poznań – Wrocław zaczynają się na lotnisku w Poznań (POZ) a kończą na lotnisku Wrocław (WRO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Poznań – Wrocław to 7913.79 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 607.4 zł.
 Czas lotu z  Poznań do Wrocław  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Poznań (POZ)  do Wrocław (WRO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:39m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Poznań (POZ) a kończy w Wrocław (WRO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close