Written by 9:25 am Loty do Delhi, Loty Oslo

Ile trwa lot Oslo – Delhi?

Czas lotu z Oslo do Delhi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Delhi (DEL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Oslo – Delhi to:

7h:0m

Najczęściej loty Oslo – Delhi zaczynają się na lotnisku w Oslo (OSL) a kończą na lotnisku Delhi (DEL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Oslo – Delhi to 2718.23 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2402.46 zł.
 Czas lotu z  Oslo do Delhi  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Oslo (OSL)  do Delhi (DEL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:30m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 0 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Oslo (OSL) a kończy w Delhi (DEL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close