Written by 9:00 am Loty Augusta, Loty do Delhi

Ile trwa lot Augusta – Delhi?

Czas lotu z Augusta do Delhi to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Augusta (AUG) do Delhi (DEL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Augusta – Delhi to:

13h:28m

Najczęściej loty Augusta – Delhi zaczynają się na lotnisku w Augusta (AUG) a kończą na lotnisku Delhi (DEL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Augusta – Delhi to 9768.50 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 7760.47 zł.
 Czas lotu z  Augusta do Delhi  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Augusta (AUG)  do Delhi (DEL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 13h:58m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 13 godzin 28 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Augusta (AUG) a kończy w Delhi (DEL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close