Written by 9:09 am Loty do Bejrut, Loty Mediolan

Ile trwa lot Mediolan – Bejrut?

Czas lotu z Mediolan do Bejrut to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Mediolan (MIL) do Bejrut (BEY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Mediolan – Bejrut to:

2h:51m

Najczęściej loty Mediolan – Bejrut zaczynają się na lotnisku w Mediolan (MIL) a kończą na lotnisku Bejrut (BEY).
Średnia cena za bilety lotnicze  Mediolan – Bejrut to 1843.65 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1753.05 zł.
 Czas lotu z  Mediolan do Bejrut  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Mediolan (MIL)  do Bejrut (BEY
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:21m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 51 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Mediolan (MIL) a kończy w Bejrut (BEY).

 

(Visited 33 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close