Written by 9:09 am Loty do Montevideo, Loty Madryt

Ile trwa lot Madryt – Montevideo?

Czas lotu z Madryt do Montevideo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Madryt (MAD) do Montevideo (MVD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Madryt – Montevideo to:

11h:24m

Najczęściej loty Madryt – Montevideo zaczynają się na lotnisku w Madryt (MAD) a kończą na lotnisku Montevideo (MVD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Madryt – Montevideo to 4355.14 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3056.37 zł.
 Czas lotu z  Madryt do Montevideo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Madryt (MAD)  do Montevideo (MVD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 11 godzinę 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Madryt (MAD) a kończy w Montevideo (MVD).

 

(Visited 85 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close