Written by 9:07 am Loty do Sivas, Loty Los Angeles

Ile trwa lot Los Angeles – Sivas?

Czas lotu z Los Angeles do Sivas to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Los Angeles (LAX) do Sivas (VAS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Los Angeles – Sivas to:

12h:40m

Najczęściej loty Los Angeles – Sivas zaczynają się na lotnisku w Los Angeles (LAX) a kończą na lotnisku Sivas (VAS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Los Angeles – Sivas to 5665.25 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3630.98 zł.
 Czas lotu z  Los Angeles do Sivas  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Los Angeles (LAX)  do Sivas (VAS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 13h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 12 godziny 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Los Angeles (LAX) a kończy w Sivas (VAS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close