Written by 9:08 am Loty do Santo Domingo, Loty Londyn

Ile trwa lot Londyn – Santo Domingo?

Czas lotu z Londyn do Santo Domingo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Santo Domingo (SDQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Londyn – Santo Domingo to:

7h:47m

Najczęściej loty Londyn – Santo Domingo zaczynają się na lotnisku w Londyn (LON) a kończą na lotnisku Santo Domingo (SDQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Londyn – Santo Domingo to 4433.80 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3421.93 zł.
 Czas lotu z  Londyn do Santo Domingo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Londyn (LON)  do Santo Domingo (SDQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:17m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 47 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Londyn (LON) a kończy w Santo Domingo (SDQ).

 

(Visited 36 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close