Written by 9:21 am Loty Berlin, Loty do Santo Domingo

Ile trwa lot Berlin – Santo Domingo?

Czas lotu z Berlin do Santo Domingo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Santo Domingo (SDQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Berlin – Santo Domingo to:

16h:56m

Najczęściej loty Berlin – Santo Domingo zaczynają się na lotnisku w Berlin (BER) a kończą na lotnisku Santo Domingo (SDQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Berlin – Santo Domingo to 3848.33 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4012.04 zł.
 Czas lotu z  Berlin do Santo Domingo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Berlin (BER)  do Santo Domingo (SDQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 17h:26m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 16 godzin 56 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Berlin (BER) a kończy w Santo Domingo (SDQ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close