Written by 9:05 am Loty do Sztokholm (Arlanda), Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Sztokholm (Arlanda)?

Czas lotu z Kraków do Sztokholm (Arlanda) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Sztokholm (Arlanda) (ARN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Sztokholm (Arlanda) to:

1h:11m

Najczęściej loty Kraków – Sztokholm (Arlanda) zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Sztokholm (Arlanda) (ARN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Sztokholm (Arlanda) to 1324.44 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 634.24 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Sztokholm (Arlanda)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Sztokholm (Arlanda) (ARN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:41m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 11 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Sztokholm (Arlanda) (ARN).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close