Written by 9:05 am Loty do Szanghaj (Pu Dong), Loty Kraków

Ile trwa lot Kraków – Szanghaj (Pu Dong)?

Czas lotu z Kraków do Szanghaj (Pu Dong) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kraków (KRK) do Szanghaj (Pu Dong) (PVG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kraków – Szanghaj (Pu Dong) to:

9h:30m

Najczęściej loty Kraków – Szanghaj (Pu Dong) zaczynają się na lotnisku w Kraków (KRK) a kończą na lotnisku Szanghaj (Pu Dong) (PVG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kraków – Szanghaj (Pu Dong) to 3829.03 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2114.6 zł.
 Czas lotu z  Kraków do Szanghaj (Pu Dong)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kraków (KRK)  do Szanghaj (Pu Dong) (PVG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 10h:0m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 30 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kraków (KRK) a kończy w Szanghaj (Pu Dong) (PVG).

 

(Visited 28 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close