Written by 9:07 am Loty do Kijów (Borispol), Loty Kowno

Ile trwa lot Kowno – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Kowno do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kowno – Kijów (Borispol) to:

0h:46m

Najczęściej loty Kowno – Kijów (Borispol) zaczynają się na lotnisku w Kowno (KUN) a kończą na lotnisku Kijów (Borispol) (KBP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kowno – Kijów (Borispol) to 1045.13 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1045.13 zł.
 Czas lotu z  Kowno do Kijów (Borispol)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kowno (KUN)  do Kijów (Borispol) (KBP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:16m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 46 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kowno (KUN) a kończy w Kijów (Borispol) (KBP).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close