Written by 9:16 am Loty do Kijów (Borispol), Loty Wilno

Ile trwa lot Wilno – Kijów (Borispol)?

Czas lotu z Wilno do Kijów (Borispol) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Kijów (Borispol) (KBP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wilno – Kijów (Borispol) to:

0h:40m

Najczęściej loty Wilno – Kijów (Borispol) zaczynają się na lotnisku w Wilno (VNO) a kończą na lotnisku Kijów (Borispol) (KBP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wilno – Kijów (Borispol) to 1168.17 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 913.77 zł.
 Czas lotu z  Wilno do Kijów (Borispol)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wilno (VNO)  do Kijów (Borispol) (KBP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wilno (VNO) a kończy w Kijów (Borispol) (KBP).

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close