Written by 9:06 am Loty do Budapeszt, Loty Kowno

Ile trwa lot Kowno – Budapeszt?

Czas lotu z Kowno do Budapeszt to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kowno (KUN) do Budapeszt (BUD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kowno – Budapeszt to:

0h:59m

Najczęściej loty Kowno – Budapeszt zaczynają się na lotnisku w Kowno (KUN) a kończą na lotnisku Budapeszt (BUD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kowno – Budapeszt to 1295.56 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1295.57 zł.
 Czas lotu z  Kowno do Budapeszt  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kowno (KUN)  do Budapeszt (BUD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:29m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 59 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kowno (KUN) a kończy w Budapeszt (BUD).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close