Written by 9:01 am Loty do Monachium, Loty Kopenhaga

Ile trwa lot Kopenhaga – Monachium?

Czas lotu z Kopenhaga do Monachium to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Kopenhaga (CPH) do Monachium (MUC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Kopenhaga – Monachium to:

0h:55m

Najczęściej loty Kopenhaga – Monachium zaczynają się na lotnisku w Kopenhaga (CPH) a kończą na lotnisku Monachium (MUC).
Średnia cena za bilety lotnicze  Kopenhaga – Monachium to 848.47 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 729.94 zł.
 Czas lotu z  Kopenhaga do Monachium  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Kopenhaga (CPH)  do Monachium (MUC
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:25m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 55 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Kopenhaga (CPH) a kończy w Monachium (MUC).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close