Written by 9:08 am Loty do Gdańsk, Loty Londyn

Ile trwa lot Londyn – Gdańsk?

Czas lotu z Londyn do Gdańsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Londyn (LON) do Gdańsk (GDN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Londyn – Gdańsk to:

1h:25m

Najczęściej loty Londyn – Gdańsk zaczynają się na lotnisku w Londyn (LON) a kończą na lotnisku Gdańsk (GDN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Londyn – Gdańsk to 1286.66 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 192.08 zł.
 Czas lotu z  Londyn do Gdańsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Londyn (LON)  do Gdańsk (GDN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:55m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 25 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Londyn (LON) a kończy w Gdańsk (GDN).

 

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close