Written by 9:06 am Loty do Dortmund, Loty Katowice

Ile trwa lot Katowice – Dortmund?

Czas lotu z Katowice do Dortmund to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Dortmund (DTM) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katowice – Dortmund to:

0h:54m

Najczęściej loty Katowice – Dortmund zaczynają się na lotnisku w Katowice (KTW) a kończą na lotnisku Dortmund (DTM).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katowice – Dortmund to 3202.41 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 178 zł.
 Czas lotu z  Katowice do Dortmund  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katowice (KTW)  do Dortmund (DTM
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:24m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 54 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katowice (KTW) a kończy w Dortmund (DTM).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close