Written by 9:06 am Loty do Barcelona, Loty Katowice

Ile trwa lot Katowice – Barcelona?

Czas lotu z Katowice do Barcelona to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Katowice (KTW) do Barcelona (BCN) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Katowice – Barcelona to:

1h:48m


Atrakcje Barcelony: Co zobaczyć podczas wakacji w Hiszpanii?

Barcelona, stolica Katalonii, to miasto pełne kontrastów, które przyciąga turystów z całego świata. Od imponujących budowli Gaudiego po urokliwe uliczki ...
Najczęściej loty Katowice – Barcelona zaczynają się na lotnisku w Katowice (KTW) a kończą na lotnisku Barcelona (BCN).
Średnia cena za bilety lotnicze  Katowice – Barcelona to 1615.00 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 398 zł.
 Czas lotu z  Katowice do Barcelona  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Katowice (KTW)  do Barcelona (BCN
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:18m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 48 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Katowice (KTW) a kończy w Barcelona (BCN).

 

Tagi: , Last modified: 24 czerwca, 2024
Close