Written by 9:04 am Loty do Sydney, Loty Hongkong

Ile trwa lot Hongkong – Sydney?

Czas lotu z Hongkong do Sydney to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Hongkong (HKG) do Sydney (SYD) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Hongkong – Sydney to:

8h:11m

Najczęściej loty Hongkong – Sydney zaczynają się na lotnisku w Hongkong (HKG) a kończą na lotnisku Sydney (SYD).
Średnia cena za bilety lotnicze  Hongkong – Sydney to 3263.60 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2926.07 zł.
 Czas lotu z  Hongkong do Sydney  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Hongkong (HKG)  do Sydney (SYD
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:41m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 11 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Hongkong (HKG) a kończy w Sydney (SYD).

 

(Visited 142 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close