Written by 9:04 am Loty do Aalborg, Loty Helsinki

Ile trwa lot Helsinki – Aalborg?

Czas lotu z Helsinki do Aalborg to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Helsinki (HEL) do Aalborg (AAL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Helsinki – Aalborg to:

1h:24m

Najczęściej loty Helsinki – Aalborg zaczynają się na lotnisku w Helsinki (HEL) a kończą na lotnisku Aalborg (AAL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Helsinki – Aalborg to 2888.22 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 978.64 zł.
 Czas lotu z  Helsinki do Aalborg  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Helsinki (HEL)  do Aalborg (AAL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:54m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 24 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Helsinki (HEL) a kończy w Aalborg (AAL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close