Written by 9:04 am Loty do Praga, Loty Goteborg

Ile trwa lot Goteborg – Praga?

Czas lotu z Goteborg do Praga to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Goteborg (GOT) do Praga (PRG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Goteborg – Praga to:

0h:57m

Najczęściej loty Goteborg – Praga zaczynają się na lotnisku w Goteborg (GOT) a kończą na lotnisku Praga (PRG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Goteborg – Praga to 975.96 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 944.94 zł.
 Czas lotu z  Goteborg do Praga  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Goteborg (GOT)  do Praga (PRG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:27m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 57 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Goteborg (GOT) a kończy w Praga (PRG).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close