Written by 9:03 am Loty do Waszyngton (Ronald Reagan National), Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Waszyngton (Ronald Reagan National)?

Czas lotu z Gdańsk do Waszyngton (Ronald Reagan National) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Waszyngton (Ronald Reagan National) to:

7h:41m

Najczęściej loty Gdańsk – Waszyngton (Ronald Reagan National) zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Waszyngton (Ronald Reagan National) to 6236.34 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 17302.9 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Waszyngton (Ronald Reagan National)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:11m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 41 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Waszyngton (Ronald Reagan National) (DCA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close