Written by 9:25 am Loty do Sewilla, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Sewilla?

Czas lotu z Gdańsk do Sewilla to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Sewilla (SVQ) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Sewilla to:

2h:57m

Najczęściej loty Gdańsk – Sewilla zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Sewilla (SVQ).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Sewilla to 7731.87 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1880.03 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Sewilla  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Sewilla (SVQ
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:27m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 57 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Sewilla (SVQ).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close