Written by 9:21 am Loty do Liverpool, Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Liverpool?

Czas lotu z Gdańsk do Liverpool to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Liverpool (LPL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Liverpool to:

1h:34m

Najczęściej loty Gdańsk – Liverpool zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Liverpool (LPL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Liverpool to 594.95 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 318 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Liverpool  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Liverpool (LPL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:4m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 34 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Liverpool (LPL).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close