Written by 9:03 am Loty do Londyn (London City), Loty Gdańsk

Ile trwa lot Gdańsk – Londyn (London City)?

Czas lotu z Gdańsk do Londyn (London City) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Gdańsk (GDN) do Londyn (London City) (LCY) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Gdańsk – Londyn (London City) to:

1h:25m

Najczęściej loty Gdańsk – Londyn (London City) zaczynają się na lotnisku w Gdańsk (GDN) a kończą na lotnisku Londyn (London City) (LCY).
Średnia cena za bilety lotnicze  Gdańsk – Londyn (London City) to 1448.47 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 886.25 zł.
 Czas lotu z  Gdańsk do Londyn (London City)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Gdańsk (GDN)  do Londyn (London City) (LCY
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:55m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 25 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Gdańsk (GDN) a kończy w Londyn (London City) (LCY).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close