Written by 9:20 am Loty do Mombasa, Loty Frankfurt

Ile trwa lot Frankfurt – Mombasa?

Czas lotu z Frankfurt do Mombasa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Frankfurt (FRA) do Mombasa (MBA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Frankfurt – Mombasa to:

7h:27m

Najczęściej loty Frankfurt – Mombasa zaczynają się na lotnisku w Frankfurt (FRA) a kończą na lotnisku Mombasa (MBA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Frankfurt – Mombasa to 5647.29 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 5946.84 zł.
 Czas lotu z  Frankfurt do Mombasa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Frankfurt (FRA)  do Mombasa (MBA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Frankfurt (FRA) a kończy w Mombasa (MBA).

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close