Written by 9:02 am Loty do Mombasa, Loty Entebbe

Ile trwa lot Entebbe – Mombasa?

Czas lotu z Entebbe do Mombasa to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Entebbe (EBB) do Mombasa (MBA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Entebbe – Mombasa to:

1h:12m

Najczęściej loty Entebbe – Mombasa zaczynają się na lotnisku w Entebbe (EBB) a kończą na lotnisku Mombasa (MBA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Entebbe – Mombasa to 1441.69 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1264.84 zł.
 Czas lotu z  Entebbe do Mombasa  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Entebbe (EBB)  do Mombasa (MBA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Entebbe (EBB) a kończy w Mombasa (MBA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close