Written by 9:24 am Loty Burgas, Loty do Berlin (Tegel)

Ile trwa lot Burgas – Berlin (Tegel)?

Czas lotu z Burgas do Berlin (Tegel) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Burgas (BOJ) do Berlin (Tegel) (TXL) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Burgas – Berlin (Tegel) to:

1h:42m

Najczęściej loty Burgas – Berlin (Tegel) zaczynają się na lotnisku w Burgas (BOJ) a kończą na lotnisku Berlin (Tegel) (TXL).
Średnia cena za bilety lotnicze  Burgas – Berlin (Tegel) to 4459.08 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2277.29 zł.
 Czas lotu z  Burgas do Berlin (Tegel)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Burgas (BOJ)  do Berlin (Tegel) (TXL
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:12m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 42 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Burgas (BOJ) a kończy w Berlin (Tegel) (TXL).

 

(Visited 41 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close