Written by 9:24 am Loty Ateny, Loty do Katowice

Ile trwa lot Ateny – Katowice?

Czas lotu z Ateny do Katowice to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ateny (ATH) do Katowice (KTW) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ateny – Katowice to:

1h:34m

Najczęściej loty Ateny – Katowice zaczynają się na lotnisku w Ateny (ATH) a kończą na lotnisku Katowice (KTW).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ateny – Katowice to 3784.89 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 828.86 zł.
 Czas lotu z  Ateny do Katowice  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ateny (ATH)  do Katowice (KTW
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:4m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 34 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ateny (ATH) a kończy w Katowice (KTW).

 

(Visited 715 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close