Written by 9:25 am Loty Berlin, Loty do Nowy Jork (La Guardia)

Ile trwa lot Berlin – Nowy Jork (La Guardia)?

Czas lotu z Berlin do Nowy Jork (La Guardia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Nowy Jork (La Guardia) (LGA) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Berlin – Nowy Jork (La Guardia) to:

7h:42m

Najczęściej loty Berlin – Nowy Jork (La Guardia) zaczynają się na lotnisku w Berlin (BER) a kończą na lotnisku Nowy Jork (La Guardia) (LGA).
Średnia cena za bilety lotnicze  Berlin – Nowy Jork (La Guardia) to 2770.05 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2147.46 zł.
 Czas lotu z  Berlin do Nowy Jork (La Guardia)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Berlin (BER)  do Nowy Jork (La Guardia) (LGA
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:12m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 42 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Berlin (BER) a kończy w Nowy Jork (La Guardia) (LGA).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close