Written by 9:25 am Loty Berlin, Loty do Nowy Jork (J. F. Kennedy)

Ile trwa lot Berlin – Nowy Jork (J. F. Kennedy)?

Czas lotu z Berlin do Nowy Jork (J. F. Kennedy) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Berlin (BER) do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Berlin – Nowy Jork (J. F. Kennedy) to:

7h:18m

Najczęściej loty Berlin – Nowy Jork (J. F. Kennedy) zaczynają się na lotnisku w Berlin (BER) a kończą na lotnisku Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK).
Średnia cena za bilety lotnicze  Berlin – Nowy Jork (J. F. Kennedy) to 3225.36 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1883.04 zł.
 Czas lotu z  Berlin do Nowy Jork (J. F. Kennedy)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Berlin (BER)  do Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:48m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 18 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Berlin (BER) a kończy w Nowy Jork (J. F. Kennedy) (JFK).

 

(Visited 29 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close