Written by 9:23 am Loty Bangkok, Loty do Vientiane

Ile trwa lot Bangkok – Vientiane?

Czas lotu z Bangkok do Vientiane to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bangkok (BKK) do Vientiane (VTE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bangkok – Vientiane to:

0h:33m

Najczęściej loty Bangkok – Vientiane zaczynają się na lotnisku w Bangkok (BKK) a kończą na lotnisku Vientiane (VTE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bangkok – Vientiane to 1420.00 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 889.74 zł.
 Czas lotu z  Bangkok do Vientiane  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bangkok (BKK)  do Vientiane (VTE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:3m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 33 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bangkok (BKK) a kończy w Vientiane (VTE).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close