Written by 9:00 am Loty Bangkok, Loty do Akmola

Ile trwa lot Bangkok – Akmola?

Czas lotu z Bangkok do Akmola to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Bangkok (BKK) do Akmola (TSE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Bangkok – Akmola to:

5h:27m

Najczęściej loty Bangkok – Akmola zaczynają się na lotnisku w Bangkok (BKK) a kończą na lotnisku Akmola (TSE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Bangkok – Akmola to 5854.40 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3933.9 zł.
 Czas lotu z  Bangkok do Akmola  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Bangkok (BKK)  do Akmola (TSE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 5h:57m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 27 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Bangkok (BKK) a kończy w Akmola (TSE).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close