Written by 8:59 am Loty Amsterdam, Loty do Salt Lake City

Ile trwa lot Amsterdam – Salt Lake City?

Czas lotu z Amsterdam do Salt Lake City to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amsterdam (AMS) do Salt Lake City (SLC) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Amsterdam – Salt Lake City to:

8h:53m

Najczęściej loty Amsterdam – Salt Lake City zaczynają się na lotnisku w Amsterdam (AMS) a kończą na lotnisku Salt Lake City (SLC).
Średnia cena za bilety lotnicze  Amsterdam – Salt Lake City to 3634.84 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3252.79 zł.
 Czas lotu z  Amsterdam do Salt Lake City  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Amsterdam (AMS)  do Salt Lake City (SLC
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:23m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 53 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Amsterdam (AMS) a kończy w Salt Lake City (SLC).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close