Written by 8:59 am Loty Amsterdam, Loty do Puerto Plata

Ile trwa lot Amsterdam – Puerto Plata?

Czas lotu z Amsterdam do Puerto Plata to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Amsterdam (AMS) do Puerto Plata (POP) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Amsterdam – Puerto Plata to:

8h:6m

Najczęściej loty Amsterdam – Puerto Plata zaczynają się na lotnisku w Amsterdam (AMS) a kończą na lotnisku Puerto Plata (POP).
Średnia cena za bilety lotnicze  Amsterdam – Puerto Plata to 5478.40 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3578.44 zł.
 Czas lotu z  Amsterdam do Puerto Plata  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Amsterdam (AMS)  do Puerto Plata (POP
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 8h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 8 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Amsterdam (AMS) a kończy w Puerto Plata (POP).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close