Written by 8:59 am Loty Aalborg, Loty do Rio de Janeiro (International)

Ile trwa lot Aalborg – Rio de Janeiro (International)?

Czas lotu z Aalborg do Rio de Janeiro (International) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Aalborg (AAL) do Rio de Janeiro (International) (GIG) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Aalborg – Rio de Janeiro (International) to:

11h:16m

Najczęściej loty Aalborg – Rio de Janeiro (International) zaczynają się na lotnisku w Aalborg (AAL) a kończą na lotnisku Rio de Janeiro (International) (GIG).
Średnia cena za bilety lotnicze  Aalborg – Rio de Janeiro (International) to 3816.14 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3555.63 zł.
 Czas lotu z  Aalborg do Rio de Janeiro (International)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Aalborg (AAL)  do Rio de Janeiro (International) (GIG
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:46m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 11 godzinę 16 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Aalborg (AAL) a kończy w Rio de Janeiro (International) (GIG).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close