Written by 9:15 am Loty do Bangalore, Loty Wilno

Ile trwa lot Wilno – Bangalore?

Czas lotu z Wilno do Bangalore to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Wilno (VNO) do Bangalore (BLR) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Wilno – Bangalore to:

7h:10m

Najczęściej loty Wilno – Bangalore zaczynają się na lotnisku w Wilno (VNO) a kończą na lotnisku Bangalore (BLR).
Średnia cena za bilety lotnicze  Wilno – Bangalore to 5354.87 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4640.92 zł.
 Czas lotu z  Wilno do Bangalore  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Wilno (VNO)  do Bangalore (BLR
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 7h:40m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 7 godzin 10 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Wilno (VNO) a kończy w Bangalore (BLR).

 

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close