Written by 8:53 am Loty do Mineralne Wody, Loty Warszawa

Ile trwa lot Warszawa – Mineralne Wody?

Czas lotu z Warszawa do Mineralne Wody to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Warszawa (WAW) do Mineralne Wody (MRV) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Warszawa – Mineralne Wody to:

5h:30m

Najczęściej loty Warszawa – Mineralne Wody zaczynają się na lotnisku w Warszawa (WAW) a kończą na lotnisku Mineralne Wody (MRV).
Średnia cena za bilety lotnicze  Warszawa – Mineralne Wody to 2052.76 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1477.14 zł.
 Czas lotu z  Warszawa do Mineralne Wody  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Warszawa (WAW)  do Mineralne Wody (MRV
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 6h:0m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 30 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Warszawa (WAW) a kończy w Mineralne Wody (MRV).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close