Written by 9:14 am Loty do Nowosybirsk, Loty Sydney

Ile trwa lot Sydney – Nowosybirsk?

Czas lotu z Sydney do Nowosybirsk to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Sydney (SYD) do Nowosybirsk (OVB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Sydney – Nowosybirsk to:

13h:6m

Najczęściej loty Sydney – Nowosybirsk zaczynają się na lotnisku w Sydney (SYD) a kończą na lotnisku Nowosybirsk (OVB).
Średnia cena za bilety lotnicze  Sydney – Nowosybirsk to 10240.40 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 8832.24 zł.
 Czas lotu z  Sydney do Nowosybirsk  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Sydney (SYD)  do Nowosybirsk (OVB
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 13h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 13 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Sydney (SYD) a kończy w Nowosybirsk (OVB).

 

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close