Written by 9:14 am Loty do Amsterdam, Loty Southend

Ile trwa lot Southend – Amsterdam?

Czas lotu z Southend do Amsterdam to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Southend (SEN) do Amsterdam (AMS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Southend – Amsterdam to:

0h:19m

Najczęściej loty Southend – Amsterdam zaczynają się na lotnisku w Southend (SEN) a kończą na lotnisku Amsterdam (AMS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Southend – Amsterdam to 362.13 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 362.13 zł.
 Czas lotu z  Southend do Amsterdam  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Southend (SEN)  do Amsterdam (AMS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:49m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 19 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Southend (SEN) a kończy w Amsterdam (AMS).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close