Written by 9:22 am Loty do Palermo, Loty Rzym

Ile trwa lot Rzym – Palermo?

Czas lotu z Rzym do Palermo to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Rzym (ROM) do Palermo (PMO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Rzym – Palermo to:

0h:28m

Najczęściej loty Rzym – Palermo zaczynają się na lotnisku w Rzym (ROM) a kończą na lotnisku Palermo (PMO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Rzym – Palermo to 750.46 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 840.83 zł.
 Czas lotu z  Rzym do Palermo  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Rzym (ROM)  do Palermo (PMO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:58m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 28 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Rzym (ROM) a kończy w Palermo (PMO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close