Written by 9:13 am Loty do Wenecja, Loty Ryga

Ile trwa lot Ryga – Wenecja?

Czas lotu z Ryga do Wenecja to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Wenecja (VCE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ryga – Wenecja to:

1h:40m

Najczęściej loty Ryga – Wenecja zaczynają się na lotnisku w Ryga (RIX) a kończą na lotnisku Wenecja (VCE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ryga – Wenecja to 1264.50 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1035.44 zł.
 Czas lotu z  Ryga do Wenecja  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ryga (RIX)  do Wenecja (VCE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 2h:10m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 40 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ryga (RIX) a kończy w Wenecja (VCE).

 

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close