Written by 9:13 am Loty do Teneryfa (Sur Reina Sofia), Loty Ryga

Ile trwa lot Ryga – Teneryfa (Sur Reina Sofia)?

Czas lotu z Ryga do Teneryfa (Sur Reina Sofia) to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Ryga (RIX) do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Ryga – Teneryfa (Sur Reina Sofia) to:

5h:6m

Najczęściej loty Ryga – Teneryfa (Sur Reina Sofia) zaczynają się na lotnisku w Ryga (RIX) a kończą na lotnisku Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Ryga – Teneryfa (Sur Reina Sofia) to 2643.50 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 2548.53 zł.
 Czas lotu z  Ryga do Teneryfa (Sur Reina Sofia)  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Ryga (RIX)  do Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 5h:36m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 5 godzin 6 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Ryga (RIX) a kończy w Teneryfa (Sur Reina Sofia) (TFS).

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close