Written by 9:12 am Loty do Bora Bora, Loty Papeete

Ile trwa lot Papeete – Bora Bora?

Czas lotu z Papeete do Bora Bora to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Papeete (PPT) do Bora Bora (BOB) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Papeete – Bora Bora to:

0h:17m

Najczęściej loty Papeete – Bora Bora zaczynają się na lotnisku w Papeete (PPT) a kończą na lotnisku Bora Bora (BOB).
Średnia cena za bilety lotnicze  Papeete – Bora Bora to 1465.30 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1360.89 zł.
 Czas lotu z  Papeete do Bora Bora  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Papeete (PPT)  do Bora Bora (BOB
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 0h:47m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 17 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Papeete (PPT) a kończy w Bora Bora (BOB).

 

(Visited 40 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close