Written by 9:11 am Loty do Wilno, Loty Palma de Majorka

Ile trwa lot Palma de Majorka – Wilno?

Czas lotu z Palma de Majorka do Wilno to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palma de Majorka (PMI) do Wilno (VNO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Palma de Majorka – Wilno to:

2h:38m

Najczęściej loty Palma de Majorka – Wilno zaczynają się na lotnisku w Palma de Majorka (PMI) a kończą na lotnisku Wilno (VNO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Palma de Majorka – Wilno to 5413.48 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1402.28 zł.
 Czas lotu z  Palma de Majorka do Wilno  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Palma de Majorka (PMI)  do Wilno (VNO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 3h:8m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 2 godziny 38 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Palma de Majorka (PMI) a kończy w Wilno (VNO).

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close