Written by 9:11 am Loty do Floro, Loty Palanga

Ile trwa lot Palanga – Floro?

Czas lotu z Palanga do Floro to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Palanga (PLQ) do Floro (FRO) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Palanga – Floro to:

1h:14m

Najczęściej loty Palanga – Floro zaczynają się na lotnisku w Palanga (PLQ) a kończą na lotnisku Floro (FRO).
Średnia cena za bilety lotnicze  Palanga – Floro to 1475.88 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 1249.51 zł.
 Czas lotu z  Palanga do Floro  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Palanga (PLQ)  do Floro (FRO
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 1h:44m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 1 godzinę 14 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Palanga (PLQ) a kończy w Floro (FRO).

 

Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close