Written by 9:10 am Loty do Sukhothai, Loty Oslo

Ile trwa lot Oslo – Sukhothai?

Czas lotu z Oslo do Sukhothai to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Oslo (OSL) do Sukhothai (THS) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Oslo – Sukhothai to:

9h:12m

Najczęściej loty Oslo – Sukhothai zaczynają się na lotnisku w Oslo (OSL) a kończą na lotnisku Sukhothai (THS).
Średnia cena za bilety lotnicze  Oslo – Sukhothai to 4043.37 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 3289.07 zł.
 Czas lotu z  Oslo do Sukhothai  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Oslo (OSL)  do Sukhothai (THS
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 9h:42m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 9 godzin 12 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Oslo (OSL) a kończy w Sukhothai (THS).

 

(Visited 37 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close