Written by 8:59 am Loty do Buenos Aires, Loty Malaga

Ile trwa lot Malaga – Buenos Aires?

Czas lotu z Malaga do Buenos Aires to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie Malaga (AGP) do Buenos Aires (BUE) Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.

Czas lotu Malaga – Buenos Aires to:

10h:45m

Najczęściej loty Malaga – Buenos Aires zaczynają się na lotnisku w Malaga (AGP) a kończą na lotnisku Buenos Aires (BUE).
Średnia cena za bilety lotnicze  Malaga – Buenos Aires to 5242.30 zł.
Najniższa cena która została zarejestrowana przez nas system to 4361.82 zł.
 Czas lotu z  Malaga do Buenos Aires  to średni czas przebywania samolotu w powietrzu (od startu do lądowania) na podstawie rzeczywistych lotów wykonanych w ciągu ostatniego roku, na trasie  Malaga (AGP)  do Buenos Aires (BUE
Obejmuje on cały czas dla typowego lotu, w tym startu i lądowania.
 
Jeśli dokładnie planujesz podróż, musisz wziąć pod uwagę również czynniki dodatkowe, takie jak czas kołowania samolotu po lotnisku i wjazd na pas startowy, a także dotarcie do bramy docelowej po wylądowaniu. Można założyć, że jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego to czas od wejścia do wyjścia z lotniska wydłuży się o około 30 minut i zajmie razem 11h:15m.
Wreszcie, piloci mogą chcieć oszacować czas lotu według średniej prędkość lotu dla samolotu pasażerskiego z 500 mil na godzinę, co jest równoważne 805 km / h. Jeśli nie będziemy dodawać żadnego dodatkowego czasu, potrzebnego na zwiększenie lub zmniejszenie prędkości do startu i lądowania twój czas lotu wyniesie 10 godzin 45 minut(y).
Jeśli rezerwujesz lot, pamiętaj, aby sprawdzić zaplanowane czasy odlotu i przylotu.
Twoja podróż zaczyna się Malaga (AGP) a kończy w Buenos Aires (BUE).

 

(Visited 15 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 9 stycznia, 2018
Close